• W lutym br. średnia cena jakiej żądali oferenci wystawiający na sprzedaż mieszkania w Warszawie wynosiła już 10306 zł/mkw. i była o blisko 12 proc. wyższa niż przed rokiem - wynika z analizy portalu nieruchomości Morizon.pl. W porównaniu z lipcem 2013 r. - momentem największego spadku cen do jakiego doszło po pęknięciu ostatniej bańki mieszkaniowej - stawki w stolicy wzrosły o blisko 27 proc.
 • Loft
  Kiedyś – przymus i efekt recesji, dzisiaj – synonim luksusu, minimalizmu i funkcjonalności. Styl industrialny przybył do nas z Ameryki i na trwałe wpisał się w polskie, nowoczesne wnętrza.
 • Obraz
  Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Annę Marjan i jej wyjątkowe mieszkanie. Podczas urządzania wnętrz właścicielka mocno zainspirowała się filmem "Alicja w Krainie Czarów" Tima Burtona. 
 • mieszkanie
  Królem social mediów nadal pozostaje Facebook, jednak jego młodszy brat rośnie w siłę. W czerwcu ubiegłego roku liczba użytkowników Instagrama na świecie przekroczyła 1 miliard osób, wśród nich znajdziemy również profile deweloperów. Sprawdźmy, jak branża nieruchomości wykorzystuje ten serwis do promocji swoich inwestycji.
 • Politycy
  Radosław Sikorski odrestaurował zabytkowe kościelne organy, które są teraz chlubą salonu, z kolei Janusz Palikot do biblioteki sprowadził włoskie lampy z londyńskich aukcji, a w siłowni postawił... klęcznik. Jak na tym tle wypadają domy Lecha Wałęsy, Donalda Tuska, Włodzimierza Cimoszewicza i Pawła Kukiza? 
 • Sypialnia
  Za nami początek nowego roku. Jak zawsze jest on jednoznaczny ze świeżymi pomysłami i interesującymi koncepcjami aranżacyjnymi. Planujecie stworzyć modne i stylowe wnętrze sypialni? Oto kilka trendów, na które warto postawić w 2019 roku.
 • Mieszkanie
  Natura, trójwymiarowe struktury, większa odwaga przy doborze kolorów i dodatków czy powrót do ceramicznych tradycji – najbliższe sezony zapowiadają wyjątkową różnorodność w urządzaniu wnętrz. O pomysłowych i ponadczasowych rozwiązaniach opowiadają eksperci Ceramiki Paradyż.
 • mieszkanie
  Budowę 800 tys. nowych mieszkań o powierzchni ok. 50 metrów kwadratowych - zakłada program "Po Prostu Mieszkanie" przygotowany przez SLD. Szef Sojuszu Włodzimierz Czarzasty przekonywał, że realizacja programu rozwiąże m.in. problem deficytu mieszkań na rynku pierwotnym w Polsce.
 • Paweł Kukiz
  Płynie "Bolek" do stoczni, bo tam bunt zagościł. Stoczniowcy nie pracują, przeciw komunie knują - tak brzmią pierwsze wersy utworu Pawła Kukiza wymierzonego w byłego prezydenta Lecha Wałęsę.
 • małe mieszkanie
  Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła wnętrzarski duet – Joannę Real-Strudzińską i Beatę Kwiatkowską. Kobiety wspólnie prowadzą bloga o wystroju wnętrz. Jak zaaranżowały swoje domy? Czy często zmieniają swoje wnętrza?