• Jennifer Lopez
  Nowa wersja modelu z 2000 roku odsłoniła jeszcze więcej jej nieziemsko seksownego ciała.
 • Donatella Versace
  To naprawdę smutne, że kobiety same robią sobie taką krzywdę... Kolagen, botoks, solarium, sztuczne włosy, zabiegi odchudzające i wiele innych "dobrodziejstw" medycyny estetycznej sprawiło, że projektantka w wieku 59 lat przypomina monstrum... Jej najnowsze zdjęcia są dowodem na to, że teraz już na pewno nie zdoła cofnąć tego, co zrobiła ze swoim ciałem.
 • Donatella Versace
  Wizerunek Donatelli Versace nie może równać się z zachwycającymi kreacjami jej projektu. Mimo to kreatorka mody chce być coraz piękniejsza i przykłada do wyglądu ogromną wagę. Twierdzi, że zdrowe włosy i skóra są dla niej najważniejsze..
 • Versace zadba o nowy wizerunek Lady GaGi?
  Lady GaGa i Donatella Versace nie ukrywają wzajemnej sympatii, która wkrótce może przerodzić się we współpracę. Podobno kreatorka mody ma zaprojektować kreacje sceniczne dla młodszej koleżanki – plotka ta wyszła od samej GaGi.
 • Donatella Versace i Lady Gaga
  Piosenkarka Lady Gaga i projektantka Donatella Versace mają ze sobą wiele wspólnego. Obie kochają modę, są kobietami sukcesu, budzą kontrowersje i są postrzegane jako ekscentryczki. Nic więc dziwnego, że kiedy wreszcie się spotkały, zachowywały się tak, jakby od lat łączyła je zażyła przyjaźń.
 • Gwiazdy i ich operacje
  Rekordzistka ma za sobą ponad siedemset zabiegów. Wiele z operujących się gwiazd przyznaje, że stało się to dla nich nałogiem. Inni mówią, że żałują i nigdy więcej nie zdecydują się na chirurga plastycznego. Niektórzy zmienili się wręcz nie do poznania. Zobacz gwiazdy, które są antyreklamą chirurgicznego poprawiania urody.
 • Donatella i Allegra Versace
  Podobieństwo między właścicielką modowego imperium i jej córką jest uderzające. Niestety, nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Twarz Donatelli jest coraz bardziej sztuczna, a Allegra wydaje się coraz chudsza. Jak widać, problemy, z którymi borykają się od lat - związane z krytyczną samooceną - wciąż dają o sobie znać.
 • Nicki Minaj wywołała skandal przychodząc pod rękę z mężczyzną przebranym za papieża
  Nincki Minaj marzy chyba o tym, by być jak Lady GaGa. Przy każdej okazji stara się więc szokować, prawie tak, jak jej sławniejsza koleżanka. Na gali wręczenia "muzycznych Oscarów" zjawiła się w czerwonej sukni projektu Donatelli Versace, a towarzyszył jej mężczyzna przebrany za papieża… Prowokacja się udała, bo o raperce wszyscy mówili. Wieczoru jednak nie może zaliczyć do całkiem udanych. Nincki Minaj, choć nominowana w dwóch kategoriach, nie dostała ani jednej nagrody Grammy. Można by zaryzykować stwierdzenie, że to kara boska...
 • Modelka Cindy Crawford, jej córka Kaia Gerber i syn Presley Gerber
  Niedaleko pada jabłko od jabłoni. 10-letnia córka Cindy Crawford już zadebiutowała w roli modelki. Kaia Gerber będzie promować młodzieżową kolekcję Versace.
 • Kolekcja Versace dla H & M
  Kilometrowe kolejki, ranni i ubrania, które rozchodziły się jak świeże bułeczki... Tak w skrócie można podsumować sprzedaż kolekcji Versace dla sieci H & M. Ubrania z metką luksusowego domu mody wzbudziły ogromne zainteresowanie na całym świecie.