• Pojedynek pogodynek
    Omenaa Mensah i Dorota Gardias – telewizja może się pochwalić dwiema niezwykle pięknymi pogodynkami. Prezenterki wspólnie poprowadziły galę Osobowość Roku 2010. Nic dziwnego, że starannie dobrały swoje kreacje. Która wypadła lepiej?
  • Gwiazdy i ich nagie… ramiona
    Elegancka suknia wieczorowa, kreacja na specjalne okazje? Idealnie wypadnie taka z odsłoniętymi, nagimi ramionami. Tego typu kreacje, pozbawione ramiączek, prezentują ostatnio na czerwonych dywanach polskie gwiazdy. Nowoczesne, luźne tuniki, jak Marta Żmuda Trzebiatowska, rozkloszowane kreacje w stylu retro, jak Dorota Gardias czy Justyna Steczkowska, dopasowane suknie w stylu dawnego Hollywood, jak Doda i Anna Mucha, czy sukienki z gorsetową górą, jak Katarzyna Glinka.  Zobacz nagie ramiona po gwiazdorsku!
  • Dorota Gardias w klasycznym black&white: biała tunika i błyszczące legginsy
    "Luksus to zaspokojenie zachcianki. Tak kupowanie ciągle nowych rzeczy, których nie posiadają inni” – mówi Karol Strasburger. Dla mnie największym luksusem jest święty spokój" - zdradza Marek Włodarczyk. Luksus w roli głównej wystąpił podczas gali „Luksusowa Marka Roku 2010”. Ale czy luksusowy znaczy modny? „Rzecz modna i droga nie musi być od razu luksusowa. Luksus ma w sobie coś nieprzemijającego, elitarnego" – wyjaśnia projektantka Eva Minge. Na gali nie zabrakło gwiazd w odświętnych kreacjach. Jak wypadły? Luksusowo? Sprawdź!