• Władysław Serafin
  Władysław Serafin przechodzi do kontrataku. Chce, by śledczy zajęli się tymi rolniczymi działaczami, którzy na niego donieśli. Oskarża ich, że nie wykazali dużych, finansowych zaległości.
 • Władysław Serafin
  Władysław Serafin przyznaje, że pieniądze z dotacji trafiały na jego konta. Twierdzi jednak, że od sześciu lat wiedzieli o tym wszyscy, a sprawa wypłynęła dopiero teraz.
 • Władysław Serafin
  Władysław Serafin ma poważne kłopoty. Działacze organizacji rolniczych twierdzą, że w jego związku są nieprawidłowości finansowe. Dlatego też zwrócą się do prokuratury, by prześwietliła sposób wykorzystania przez działacza PSL dotacji finansowych.
 • Władysław Serafin
  Władysław Serafin uważa, że oskarżenia o wyłudzanie dotacji budżetowych są oparte na fałszywych dokumentach. Owszem, przelał część pieniędzy na własne konta, ale wcześniej ratował kasę związku rolniczego ze swej kieszeni. Dodaje, że były minister rolnictwa doskonale wiedział, jak sprawa wyglądała.
 • Władysław Serafin
  Nowy skandal związany z Władysławem Serafinem. Zdaniem "Pulsu Biznesu" rozliczenie finansowe jego organizacji jest... dziwne. Z dokumentu wynika, że koszty funkcjonowania w Brukseli to ponad 200 tysięcy złotych. Tyle, że kółka rolnicze nie mają tam żadnego biura.