Gaz do dechy! Nowy kawałek autostrady prawie gotowy
08 maja 2012 Budimex złożył do Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego wniosek o pozwolenie na użytkowanie odcinka E autostrady A2 Stryków-Konotopa - poinformował rzecznik Budimeksu Krzysztof Kozioł. Wykonawca zakończył układanie asfaltu na ciągu głównym odcinka.