• Pierwszy kierowca miał 2,5 promila alkoholu, drugi - 2,2 promila
  Dwóch młodych pijanych kierowców zatrzymali w środę wieczorem policjanci z Katowic. Gdy pierwszy z nich spowodował kolizję z autobusem miejskim, za kółko wsiadł drugi. Obaj trafili do policyjnego aresztu.
 • Szkolny autobus wylądował na drzewie. Dziecko w szpitalu
  Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku szkolnego autobusu w miejscowości Wartosław w gminie Wronki (Wielkopolskie). Pojazd uderzył w drzewo.
 • Pociąg uderzył w auto na przejeździe. Dwie osoby zginęły
  Dwie osoby zginęły w wypadku na przejeździe kolejowym w miejscowości Miedwiecko koło Stargardu Szczecińskiego. Trzecia osoba jest ciężko ranna. Na trasie wstrzymano ruch pociągów.
 • Tragiczny wypadek drogowy na Mazowszu
  Dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne w wypadku w miejscowości Swendrowy Most, na trasie z Olsztyna do Ostrołęki. Trasa jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.
 • Zidentyfikowano kolejne ofiary wypadku
  Szef policji w okręgu Dahne-Spreewald Joern Preuss. powiedział, że zidentyfikowano już 7 z 13 ofiar śmiertelnych niedzielnej katastrofy polskiego autokaru koło Berlina. Wiadomo, że wśród ofiar jest dziecko. Obecnie w szpitalach w Berlinie przebywa jeszcze 29 poszkodowanych Polaków. "Dwie ciężko ranne osoby wciąż walczą o życie" - dodał Preuss
 • Niemiecki prezydent jest z Polakami
  Prezydent Niemiec Christian Wulff wysłał depeszę kondolencyjną do prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego. Wolff przekazał w imieniu swoim i obywateli Niemiec wyrazy głębokiego współczucia rodzinom ofiar a rannym życzył szybkiego powrotu do zdrowia.