• Marcin Dubieniecki
  Sąd zdecydował, że Marcin Dubieniecki zostanie w areszcie tymczasowym. Rzecznik prokuratury apelacyjnej Piotr Kosmaty powiedział, że sąd uwzględnił wniosek śledczych i wstrzymano wykonanie decyzji o wypuszczeniu Dubienieckiego za kaucją.
 • Marcin Dubieniecki (z lewej)
  Marcin Dubieniecki będzie mógł wyjść na wolność. Krakowski sąd częściowo przystał na wniosek prokuratury i zastosował tak zwany areszt warunkowy. "Oznacza to, że po wpłaceniu 600 tysięcy złotych poręczenia majątkowego będzie mógł wyjść na wolność" - wyjaśnia sędzia Beata Górszczyk.
 • Marcin Dubieniecki
  Trójmiejski adwokat i mąż Marty Kaczyńskiej to postać o tyle znana, co kontrowersyjna. Syn prominentnego działacza SLD Marka Dubienieckiego, o którym "Polska The Times" pisała, że był współpracownikiem komunistycznej bezpieki, były kandydat na radnego z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej i mało znany prawnik - do czasu wejścia do prezydenckiej rodziny. Niewiele też brakowało, by Marcin Dubieniecki został politykiem PiS.
 • Sejm
  Prokuratura wnosi o trzymiesięczny areszt, a Platforma Obywatelska pyta o związki z PiS-em. Chodzi o mecenasa Marcina Dubienieckiego, który usłyszał wczoraj trzy zarzuty: kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia ponad 13 milionów złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz prania brudnych pieniędzy.
 • Marta Kaczyńska
  Córka pary prezydenckiej zaczyna układać sobie życie na nowo? Marta Kaczyńska nie odkłada swojego drugiego rozwodu i chce po raz trzeci wyjść za mąż - donosi "Fakt", powołując się na rozmowy z politykami PiS.
 • Apartement Marty Kaczyńskiej
  Rzuciła dobrze zapowiadającą się karierę prawniczki, by w pełni poświęcić się wychowaniu córek. Jak pisze "Fakt" Marta Kaczyńska nie zdecydowała się na przeprowadzkę na stałe do Warszawy, gdzie ma do dyspozycji apartament z widokiem na Wisłę. Została z rodziną w Gdyni. Okna jej mieszkania wychodzą na Bałtyk, a z bloku na plażę ma dosłownie parę kroków.
 • Marcin Dubieniecki
  Prezes Prawa i Sprawiedliwości twierdzi, że rządzący w Polsce zorganizowali nagonkę na męża Marty Kaczyńskiej. Jarosław Kaczyński nie jest gołosłowny. Podaje nawet konkretny przykład.
 • "Kaczyński nie ma prawa odmówić Marcie 'jedynki' "
  Mąż Marty Kaczyńskiej Marcin Dubieniecki twierdzi, że jego żona ma pełne prawo zaangażować się w politykę i prezes PiS nie ma prawa odmawiać tego swojej  bratanicy.