Ebola w Londynie
30 grudnia 2014 Chora ne gorączkę krwotoczną szkocka pracownica służby zdrowia została dziś rano przewieziona z Glasgow do Londynu. Wczoraj rano kobieta zgłosiła objawy, które wystąpiły kilka godzin po powrocie do Glasgow z Zachodniej Afryki, gdzie jako wolontariuszka walczyła z epidemią eboli.