• polskie gwiazdy na Halloween
  Amerykańskie święto Halloween zdobywa coraz większą popularność również w Polsce. Wiele gwiazd rodzimego show biznesu udało się na halloweenowe imprezy w bardziej lub mniej starannie przygotowanych przebraniach. Zobaczcie i oceńcie sami, czyj strój robi największe wrażenie.
 • Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska i Agnieszka Szulim
  Aleksandra Kwaśniewska nie potrafi żyć bez słodyczy. Na szczęście nie zjada ich zbyt dużo na raz. Joanna Krupa uwielbia je, więc stara się ich nie przynosić do domu, żeby ją nie kusiły. Agnieszce Szulim w walce ze słodyczami pomaga silna wola, a Edyta Herbuś woli owoce. Z kolei Anna Wendzikowska je słodkości wtedy, kiedy ma na to ochotę, bo uważa, że wszystko jest dla ludzi, a jedzenie jest przyjemnością.
 • Anna Mucha
  Wyjątkowa sceneria Pałacu w Wilanowie, piękny letni wieczór i doborowe towarzystwo gwiazd – wszystko to w ramach kolejnej imprezy z okazji Inauguracji Lata, zorganizowanej przez markę Raffaello. Już po raz trzeci polskie gwiazdy spotkały się, aby wspólnie celebrować piękne chwile. Zobaczcie, kto się bawił na imprezie.
 • Agnieszka Szulim
  Od czasu, gdy została gospodynią programu "Na językach", Agnieszka Szulim zaczęła mieć wrogów w show biznesie. Zdaniem menadżerki Edyty Herbuś, wynika to z faktu, iż po przejściu do TVN prezenterka stała się żądna sensacji.
 • Edyta Herbuś, Agnieszka Szulim
  Konflikty między celebrytami to w polskim show biznesie rzecz powszednia. Ostatnio, złośliwościami wymieniły się Agnieszka Szulim i Edyta Herbuś. Kto kogo wyśmiał za "zbawianie świata na imprezach", a kto komu zarzucił podjudzanie niechęci do osobowości show biznesu?
 • Oni rozstali się w 2012 roku
  Można wręcz powiedzieć, że w 2012 roku na polski (i nie tylko) show-biznes spadła prawdziwa plaga rozstań. Przypominamy, kto, dlaczego i od kogo odszedł w kończącym się roku.
 • Uliczna moda gwiazd: celebrytki na Warsaw Fashion Street 2011
  Czerwony dywan ma swoje prawa, jednak na ulicy gwiazdy nierzadko wyglądają zupełnie inaczej. Okazją do podglądania celebrytek w bardziej „ulicznym” stylu była impreza Warsaw Fashion Street 2011. Jak wypadają sławne panie ubrane w konwencji street fashion? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie!