• Marcelina Zawadzka; Natasza Urbańska; Paulina Chylewska
  O tym, jak ważny jest pokaz i jaką estymą cieszą się projektanci, świadczy liczba gwiazd, które pojawiają się na prezentacji kolejnych kolekcji. Dlatego panowie tworzący duet Bohoboco mogą być dumni z podwójnego sukcesu, który osiągnęli wczorajszego wieczoru. Nie dość, że ubrania, które zaprezentowali, były naprawdę świetne, to jeszcze patrząc na ściankę, na której pozowano do zdjęć, można się domyślać, że żadna gwiazda nie odrzuciła zaproszenia. Zobaczcie, jak prezentowały się panie.
 • Plejada sław i pełen przegląd aktualnych modowych trendów. Tak można opisać to, co działo się na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła. Pokazy desigra zawsze ściągają tłumy wystrojonych wielbicielek mody. Aktorki, piosenkarki, modelki i prezenterki i tym razem nie zawiodły. Oto polska moda salonowa w pigułce!
 • Oto polskie gwiazdy stylu
  Zawsze są na bieżąco z aktualnymi trendami. Ba, nawet często je wyprzedzają. Ich stylizacje bezbłędnie odwzorowują modowe "must have", a czasem – przełamują je, tworząc nową jakość. Są wzorem modnego i stylowego ubioru. Zobaczcie polskie gwiazdy stylu. Ich stylizacje warto śledzić!
 • Anita Werner (33 lata), Magdalena Mielcarz (33 lata), Paweł Małaszyński (35 lat)
  Czas biegnie a nasze trzydziestoletnie gwiazdy błyszczą coraz bardziej. Sprawdź czy każdy wygląda na swoje lata
 • Topmodelki, miss, prezenterki, najsłynniejsze wokalistki i aktorki. Wystrojone gwiazdy i celebrytki tłumnie zjawiły się na pokazie jednego z najbardziej kochanych przez show-biznes projektantów. Socha i Herbuś, Cichopek i Horodyńska, Kręglicka i Przetakiewicz, Steczkowska i Mlynkova, Mancewicz i Piszczałka… Prezentacja kolekcji Macieja Zienia to zawsze wielkie modowe wydarzenie, dlatego gwiazdy i gwiazdeczki prześcigały się w starannie dobranych stylizacjach. Bywało bardzo stylowo, nie zabrakło jednak negatywnych niespodzianek oraz szokujących golizną strojów. Zobacz zdjęcia!
 • Gwiazdy na rozdaniu nagród Prix de Beaute 2011
  Na warszawskim Zamku Ujazdowskim magazyn "Cosmopolitan" wręczył statuetki najlepszym kosmetykom roku, przyznając im prestiżowy tytuł Prix de Beaute 2011. Na imprezie pojawiło się oczywiście wiele gwiazd, m.in. Katarzyna Cichopek, Edyta Herbuś i Małgorzata Socha. Piękne panie wyglądały tego wieczoru zachwycająco. Większość z nich wybrała najmodniejsze w tym sezonie kreacje w kolorach orange i różowym. Efekt był piorunujący! Oto, jak prezentowały się gwiazdy na "święcie piękna".
 • Które sławy cieszą się największym zainteresowaniem internautów? Serwis Plejada.pl wybrał dziesiątkę najpopularniejszych – na swoich łamach – gwiazd. Laureaci zostali nagrodzeni statuetkami, rozdanymi podczas dedykowanego im wieczoru w jednym z warszawskich klubów. Impreza była okazją do pokazania się dla samej czołówki polskich gwiazd i gwiazdeczek. Jak się zaprezentowały? Zobacz zdjęcia!