• Gwiazdozbiór pięknych ciał: celebrytki w seksownych szortach
    Dżinsowe, poszarpane, im krótsze tym lepiej… Takie szorty to hit tego sezonu. Z przyjemnością w seksowne spodenki wskoczyły gwiazdy, które z dumą prezentują w nich swoje zgrabne kształty i długie do nieba nogi. Kreacje uzupełniają zmysłowe szpilki lub kozaczki. Taki zestaw aż bucha seksapilem! Oto zdjęcia!
  • Kobiece targowisko luksusu - gwiazdy na inauguracji marki Louboutin w warszawskim butiku przy Moliera 2.
    Gwiazdy na całym świecie pokochały słynne buty z czerwoną podeszwą Christiana Louboutina. Dlaczego? Bo podobno jego szpilki... wiodą do sławy. Od wczoraj wyjątkowe szpilki można kupować w warszawskim butiku przy Moliera 2. Oto gwiazdy, które uświetniły swoją obecnością inaugurację marki Louboutin i zachwycały się obuwniczymi cudeńkami, a przy okazji przyciągały spojrzenia ciekawymi stylizacjami, w których dużą rolę odgrywały buty (niekoniecznie marki Louboutin).
  • Uliczna moda gwiazd: celebrytki na Warsaw Fashion Street 2011
    Czerwony dywan ma swoje prawa, jednak na ulicy gwiazdy nierzadko wyglądają zupełnie inaczej. Okazją do podglądania celebrytek w bardziej „ulicznym” stylu była impreza Warsaw Fashion Street 2011. Jak wypadają sławne panie ubrane w konwencji street fashion? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie!
  • Które sławy cieszą się największym zainteresowaniem internautów? Serwis Plejada.pl wybrał dziesiątkę najpopularniejszych – na swoich łamach – gwiazd. Laureaci zostali nagrodzeni statuetkami, rozdanymi podczas dedykowanego im wieczoru w jednym z warszawskich klubów. Impreza była okazją do pokazania się dla samej czołówki polskich gwiazd i gwiazdeczek. Jak się zaprezentowały? Zobacz zdjęcia!
  • Celebrytki się bogacą, to i coraz więcej wydają na kreacje. Zobacz, które z polskich gwiazd noszą na sobie największą fortunę!