Reprezentant Polski piłkarzem Podbeskidzia
29 grudnia 2011 Obrońca Łukasz Mierzejewski podpisał w czwartek półtoraroczny kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała - poinformował prezes klubu ekstraklasy Marek Glogaza. To pierwszy zawodnik, który zasilił zimą zespół beniaminka. Jesienią reprezentował grecki AO Kavala.