Gol Rasiaka. Pierwsza wygrana "Jagi" na wyjeździe
11 grudnia 2011 Dopiero w ostatnim w tym roku spotkaniu piłkarzom Jagiellonii udało się
odnieść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Tym samym bez wygranej na obcym
stadionie pozostały w T-Mobile Ekstraklasie jedynie GKS Bełchatów i
Zagłębie Lubin.