T-Mobile Ekstraklasa: Koniec bojkotu. Kibice będą dopingować
29 listopada 2011 Po czterech "cichych" meczach ekstraklasy na stadionie w Zabrzu kibice Górnika zakończyli bojkot. W barbórkową niedzielę mają dopingować swoich piłkarzy w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.