T-Mobile Ekstraklasa: Trener Śląska nie będzie robił tragedii z remisu
24 listopada 2011 "Jeśli w piątek Śląsk zremisuje z Wisłą, to nic złego się nie stanie, a jeżeli przegra, to bardziej będę się martwił nie wynikiem, ale dwoma kolejnymi meczami" - powiedział trener wicemistrzów Polski Orest Lenczyk.