Imponująca passa Legii. 645 minut bez straty gola
20 listopada 2011 W spotkaniu 14. kolejki T-Mobile Ekstraklasy piłkarze Legii pokonali u siebie Lechię Gdańsk 3:0. To siódmy z rzędu mecz warszawiaków bez straty gola. Dzień wcześniej z dobrej strony pokazał się lider Śląsk Wrocław, który wygrał w Białymstoku z Jagiellonią 2:0.