Wielkie emocje w Poznaniu, ale zero goli. Klasyk na remis
30 października 2011 Prestiż, zadowolenie kibiców i pozycja wicelidera Ekstraklasy - taka była stawka piłkarskiego klasyku polskiej ligi między Lechem Poznań a Legią Warszawa. Po emocjonującym widowisku mecz zakończył się remisem 0:0. Dzięki temu wynikowi na drugim miejscu w tabeli znajduje się ekipa ze stolicy.