Na meczu Śląska z Lechią padnie rekord frekwencji
28 października 2011 Komplet widzów obejrzy piątkowe spotkanie Śląska z Lechią Gdańsk, który odbędzie na nowym stadionie we Wrocławiu. Jeśli kibice wypełnią wrocławski stadion do ostatniego miejsca, to będzie to rekord frekwencji polskiej ligi zawodowej.