Premier dzwoni do Elbląga. Twierdzi, że jest zadowolony z wyników
08 lipca 2013 Donald Tusk jest zadowolony z wyniku, jaki uzyskała w wyborach na
prezydenta Elbląga kandydatka PO Elżbieta Gelert. Zdaniem premiera,
"biorąc pod uwagę trudne okoliczności, które towarzyszyły wyborom, wynik
należy ocenić pozytywnie".