Wybory w Elblągu. Do sieci trafiły nagrania rozmów kandydata PiS
04 lipca 2013 Do sieci trafiły nagrania, na których kandydat PiS na prezydenta Elbląga mówi, że celem refrendum było "wyp... Nowaczyka". Sam Jerzy Wilk słów się nie wypiera, twierdzi jednak, że to co trafiło do sieci zostało zmanipulowane i pocięte.