• Wpadki na Oscarach! Zobacz najgorsze oscarowe kreacje
  Głęboki dekolt nie zawsze bywa apetyczny, nadmiar falban, zamiast dodać – odejmuje urody, niedopasowany stanik zepsuje nawet najbardziej udaną kreację a nadmierna skromność nie sprawdza się na uroczystych galach. Takie modowe błędy popełniały gwiazdy na tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów. Zobacz najmniej udane oscarowe kreacje!
 • Najpiękniejsze dekolty gwiazd na Złotych Globach 2012
  Piersi ujęte w diamenty, pięknie zdobione wycięcia i dekolty… Strojne aż do bólu i równie drogie suknie na rozdaniu Złotych Globów robiły oszałamiające wrażenie. Podobnie było z wdziękami najpiękniejszych kobiet z pierwszej ligi światowych gwiazd. Atrybuty znanych pań zyskały godną siebie oprawę. Gwiazdy na wyścigi kusiły kusymi dekoltami i wycięciami, które ukazywały i uwypuklały gwiazdorskie wdzięki. To trzeba zobaczyć!
 • Charlize Theron na Złotych Globach
  W mnogości pięknych kreacji na Złotych Globach trudno wybrać te najciekawsze. Uwagę przyciągały między innymi stroje Charlize Theron i Emma Stone. Z kolei Zoey Deschanel zwróciła uwagę oryginalnym… manicure.
 • Gwiazdy błyszczą w mini: kreacje na MTV Movie Awards 2011
  Rozdanie nagród MTV Movie Awards nie jest imprezą, która wymaga długich do ziemi, balowych sukien. Gwiazdy z chęcią zamieniły więc ciężkie i odświętne kreacje na lżejsze i bardziej skąpe sukienki. Na czerwonym dywanie zaprezentowały się piękne i zgrabne przedstawicielki młodego pokolenia światowego gwiazdozbioru. Królowały sukienki mini z błyszczącymi zdobieniami i aplikacjami. Celebrytki chętnie pokazywały w nich długie i zgrabne nogi. Zobacz, jak gwiazdy błyszczą w mini!