• Blanche błysnęła na Eurowizji w 2017 roku
  "Wrong Turn" to nowy utwór belgijskiej piosenkarki Blanche, która Eurowizji nie wygrała, ale została doskonale zapamiętana dzięki nagraniu "City Lights".
 • Salvador Sobral, reprezentant Portugalii w konkursie Eurowizji 2017
  Jego występ różnił się od pozostałych - nie tylko brakiem efektów świetlnych i skomplikowanej choreografii. Przy dźwiękach śpiewanej przez niego piosenki "Amar Pelos Dois" milkł prowadzący polską transmisję Artur Orzech, cichła również publiczność w Kijowie. Salvador Sobral, 27-latek z Lizbony, wywrócił tegoroczną Eurowizję do góry nogami i wygrał.
 • Adam Hofman
  Adam Hofman nie kryje, iż nie podoba mu się, że drag queen Conchita Wurst wygrała konkurs Eurowizji. Ale potrafi znaleźć w tym zwycięstwie "kobiety z brodą" polityczne odniesienia. Co wspólnego z Conchitą ma Donald Tusk?
 • Donatan i Cleo
  W Kopenhadze trwają pierwsze próby do tegorocznej Eurowizji. Przygotowania uczestników oglądają przedstawiciele mediów z całej Europy. Po występie Donatana i Cleo, padły zarzuty o seksistowski wymiar utworu "My Słowianie".
 • Natasza Urbańska w teledysku "Rolowanie"
  Żaden z dotychczasowych projektów Nataszy Urbańskiej, nie wywołał takiego zamieszania, jak najnowszy singiel "Rolowanie" wraz z towarzyszącym mu teledyskiem. Czy piosenka o "rolowaniu blanta na bekstejdżu" będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji?
 • Magdalena Tul wygrała krajowe eliminacje i będzie reprezentowała Polskę w konkursie piosenki Eurowizji
  Konkurs piosenki Eurowizji budzi mnóstwo skrajnych emocji. Nie brakuje jednak chętnych, którzy każdego roku próbują swych sił na europejskich scenach. Do tej pory najdalej zaszła Edyta Górniak, zajmując w europejskim finale drugie miejsce. W tym roku to Magdalena Tul, znana z programu "Jaka to melodia", będzie miała szansę powtórzyć jej sukces. Finał konkursu odbędzie się 14 maja w Dusseldorfie. Aby w nim wystąpić, polska finalistka musi jeszcze w półfinałach pokonać międzynarodową konkurencję. Reprezentantkę Polski wybrali widzowie telewizyjnej Jedynki podczas koncertu transmitowanego na żywo. Zobacz zdjęcia!