• Małgorzata Rozenek, Kuba Wojewódzki, Ewa Drzyzga
  Ewa Drzyzga, Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek, a także aktorzy serialowych hitów i oczywiście sam Edward Miszczak. Gwiazdy stacji TVN tłumnie stawiły się na prezentacji jesiennej ramówki.
 • Ewa Drzyzga w "Rozmowach w toku"
  Blisko 300 mln złotych - tyle zarobiły dla TVNu dwie najbardziej dochodowe gwiazdy polskiej telewizji. Ewa Drzyga i Magda Gessler daleko w tyle zostawiły konkurencję i udowodniły, że nie trzeba być bohaterem tabloidów, by przynosić swoim pracodawcom prawdziwą fortunę. Ranking najbardziej dochodowych programów z udziałem gwiazd za 2013 rok przygotowała firma Lowe Media .
 • Najbardziej dochodowych programów telewizyjnych
  Magda Gessler i Ewa Drzyzga daleko w tyle zostawiły konkurencję, przynosząc swojej stacji największe wpływy z reklam. Programy "Kuchenne rewolucje" i "Rozmowy w toku" zarobiły dla stacji TVN łącznie ponad 230 mln złotych.
 • Najlepiej zarabiające programy telewizyjne z udziałem gwiazd
  Pomimo kryzysu, stacje telewizyjne wciąż inwestują w programy z udziałem gwiazd i jak się okazuje, wciąż jest to opłacalna praktyka. W pierwszym półroczu 2012 roku, największy przychód swojej stacji zapewniły osobowości TVN-u, najgorzej wypadły zaś gwiazdy Telewizji Polskiej.