• Nelly Furtado na gali Eska Music Awards 2013
  Ewelina Lisowska, Margaret, Sylwia Grzeszczak to dziś najgorętsze nazwiska na polskiej scenie muzycznej. W Szczecinie odbyła się 12. gali ESKA Music Awards. Triumfowały trzy młode wokalistki oraz importowana na tę okazję Nelly Furtado, której przyznano specjalne wyróżnienie.
 • Robert Kozyra znany jest ze swych bezkompromisowych i często bardzo krytycznych ocen gwiazd polskiego przemysłu muzycznego. Tym razem ofiarami jego ciętego języka padłu Mela Koteluk i Ewelina Lisowska.
 • 1. Brodka – "Varsovie"
  Brodka, Weekend i Maria Peszek... Ale również debiutanci: Jula, Kamp! oraz finalistka "X-Factora" Ewelina Lisowska – rok 2012 należał do nich. I właśnie ich hity królują w rankingu najlepszych polskich piosenk w ostatnich dwunastu miesiącach, o jaki pokusiła się redakcja serwisu muzycznego Onet.pl. Oto złota dziesiątka!
 • Ostatni półfinał "X Factor"
  Ostatni półfinał "X Factor" za nami. W najbliższym odcinku zobaczymy decydujące, finałowe starcie trójki najlepszych uczestników. Głosami widzów, a następnie jurorów, w sobotę z programem pożegnała się Ewelina Lisowska. Na polu walki zostali Dawid Podsiadło, Marcin Spenner i zespół The Chance. Zobacz, co działo się w ostatnim półfinałowym odcinku.
 • W ostatnim odcinku "X Factor" z programem pożegnała się Ewelina Lisowska. Tym samym w wielkim finale, który zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę wystąpią Marcin Spenner, Dawid Podsiadło i zespół The Chance.
 • "X Factor"
  Już za tydzień odbędzie się wielki finał tej edycji "X Factor". O tym, kto dnie szansę walki o zwycięstwo zadecydują widzowie w dzisiejszym odcinku. Na placu boju zostali Ewelina Lisowska, Dawid Podsiadło, Marcin Spenner i  zespół The Chance. Kto z nich dostanie się do finału?
 • We wczorajszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" gośćmi byli Marcin Spenner, Dawid Podsiadło i Ewelina Lisowska, czyli uczestnicy aktualnej edycji show "X Factor". W trakcie rozmowy, gospodarz bezlitośnie obnażył brak przygotowania swoich rozmówców do tego, by mogli podbić rynek muzyczny.
 • Program "Kuba Wojewódzki"
  W dzisiejszym programie Kuby Wojewódzkiego na słynnej skórzanej kanapie zasiądzie trójka uczestników walczących o zwycięstwo w "X Factor". Dlaczego Kuba zdecydował się zaprosić Ewelinę Lisowską, Dawida Podsiadło i Marcina Spennera a pominął dziewczyny z zespołu The Chance, które również mają szansę na zwycięstwo?
 • "X Factor"
  Jury programu "X Factor", przy pomocy ekspertów w postaci Leszka Możdżera, Ewy Farnej i Verony Chard wybrało najlepszych uczestników. Oto 9 finalistów, których występy na żywo będziemy mogli oglądać już od kolejnego odcinka.