• Ostatni półfinał "X Factor"
    Ostatni półfinał "X Factor" za nami. W najbliższym odcinku zobaczymy decydujące, finałowe starcie trójki najlepszych uczestników. Głosami widzów, a następnie jurorów, w sobotę z programem pożegnała się Ewelina Lisowska. Na polu walki zostali Dawid Podsiadło, Marcin Spenner i zespół The Chance. Zobacz, co działo się w ostatnim półfinałowym odcinku.
  • W ostatnim odcinku "X Factor" z programem pożegnała się Ewelina Lisowska. Tym samym w wielkim finale, który zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę wystąpią Marcin Spenner, Dawid Podsiadło i zespół The Chance.
  • We wczorajszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" gośćmi byli Marcin Spenner, Dawid Podsiadło i Ewelina Lisowska, czyli uczestnicy aktualnej edycji show "X Factor". W trakcie rozmowy, gospodarz bezlitośnie obnażył brak przygotowania swoich rozmówców do tego, by mogli podbić rynek muzyczny.
  • Program "Kuba Wojewódzki"
    W dzisiejszym programie Kuby Wojewódzkiego na słynnej skórzanej kanapie zasiądzie trójka uczestników walczących o zwycięstwo w "X Factor". Dlaczego Kuba zdecydował się zaprosić Ewelinę Lisowską, Dawida Podsiadło i Marcina Spennera a pominął dziewczyny z zespołu The Chance, które również mają szansę na zwycięstwo?