• Namiętny pocałunek
  Istnieje kilka mechanizmów, przez które powstają fantazje. Czasami wynikają tylko z tego, że lubimy seks i dobrze się nim bawimy. Jeśli prowadzimy aktywne życie seksualne, to wyobrażenia są pewnym kolejnym krokiem. Sugerują nam obrazy tego, na co mielibyśmy ochotę, ale tego nie robimy - mówią seksuolodzy z Uniwersytetu SWPS - Michał Pozdał i dr Robert Kowalczyk.
 • Fantazje erotyczne
  Fantazje seksualne odzwierciedlają intymne pragnienia i potrzeby erotyczne...
 • Kobieta myśli
  W dzisiejszych czasach kobiety coraz częściej przyznają się do swoich fantazji seksualnych, chociaż większość z nich wciąż ma z tym problem.
 • Seksualne postanowienia Polek na Nowy Rok
  Początek nowego roku to czas podejmowania nowych zobowiązań. Planujemy odchudzanie, samorozwój, zerwanie z nałogami. Jak się okazuje, wiele kobiet liczy też na zmiany w swoim życiu seksualnym. Wystarczy przejrzeć fora internetowe, na których dzielą się swoimi przemyśleniami, żeby dowiedzieć się, co chciałyby zmodyfikować "w tym temacie".  Oto 5 najczęściej powtarzających się motywów.
 • Letnie fantazje seksualne mężczyzn
  Tym razem przejrzałyśmy fora dyskusyjne dla panów w poszukiwaniu informacji o tym, jaki seks marzy im się latem. Oto, co udało nam się ustalić.
 • Namiętny pocałunek
  Aż 88% mężczyzn i 77% kobiet ma fantazje seksualne, które pragnie spełnić w zaciszu sypialni. Tymczasem jedynie 52% Polaków kiedykolwiek przekłuło je w rzeczywistość. Jak wynika z najnowszego badania Durex, mimo że dajemy się ponieść wyobraźni, często zwlekamy z wykonaniem pierwszego kroku ku większej satysfakcji z życia seksualnego.
 • Kobieta w pończochach i szpilkach
  Aż 88% mężczyzn i 77% kobiet ma fantazje seksualne, które pragnie spełnić w zaciszu sypialni*. Tymczasem, jedynie 52% Polaków kiedykolwiek przekłuło je w rzeczywistość. Jak wynika z najnowszego badania Durex, mimo że dajemy się ponieść wyobraźni, często zwlekamy z wykonaniem pierwszego kroku ku większej satysfakcji z życia seksualnego.
 • Para kochanków
  Aż 88% mężczyzn i 77% kobiet ma fantazje seksualne, które pragnie spełnić w zaciszu sypialni. Tymczasem, jedynie 52% Polaków kiedykolwiek przekłuło je w rzeczywistość. Jak wynika z najnowszego badania Durex, mimo że dajemy się ponieść wyobraźni, często zwlekamy z wykonaniem pierwszego kroku ku większej satysfakcji z życia seksualnego.
 • Nauczycielka
  Portal randkowy Sympatia.pl opublikował wyniki badania, którego celem było ustalenie tego, z przedstawicielkami jakich zawodów Polacy najchętniej uprawialiby seks. Wyniki, zdaniem ekspertów, nie pozostawiają złudzeń. Panowie są masochistami... Oto, jakie kobiety ich podniecają.
 • Fantazje seksualne, które mogą zniszczyć związek
  Seksuolodzy mówią, że marzenia seksualne to doskonały sposób na polepszenie jakości swojego życia intymnego, ale snując je, trzeba pamiętać o kilku zasadach, których nie można złamać, jeśli nie chce się, żeby to, co miało pozytywnie wpłynąć na związek, przyczyniło się do jego rozpadu.