• Anja Rubik, Agata Młynarska, Hanna Bakuła
    Feminizm wciąż wzbudza w polskim społeczeństwie wiele emocji i ma duże grono zarówno zwolenników, jaki i krytyków. Oto polskie gwiazdy, które jasno opowiadają się za równouprawnieniem kobiet i mężczyzn i nazywają siebie feministkami.
  • Hanna Bakuła
    Maryla Rodowicz, podczas oficjalnej premiery swojej książki wyznała, że Hanna Bakuła z pewnością nie zgodziłaby się z jej tradycjonalistycznym podejściem do podziału ról pomiędzy mężczyznami i kobietami. Postanowiliśmy zapytać więc słynną malarkę, czy faktycznie ma na ten temat inne zdanie, niż jej śpiewająca koleżanka. Oto, co o wychowywaniu dzieci, feminizmie oraz księżach powiedziała w rozmowie z dziennik.pl
  • Polki walczące o równość płci.
    Każda z nich jest inna i każda wybrała inny sposób walki o prawa kobiet, ale łączy je to, co najważniejsze: jedność przekonań, pewność, że "słaba płeć" wcale nie jest słaba i że kobiety zasługują na to wszystko, co mężczyznom przychodzi niemalże od niechcenia! Panie, które przedstawiamy, walczą o wprowadzenie swoich przekonań w życie słowem (pisanym i mówionym), aktywnym uczestnictwem w życiu społecznym, postawą i zachowaniami. Oto panie, które zmieniają świat - w dosłownym tego słowa znaczeniu.