• Anna i Robert Lewandowscy
  Robert Lewandowski postanowiły wykorzystać wolny od piłkarskich rozgrywek czas i zabrał Anię oraz Klarę na ferie do Austrii. Uroczymi zdjęciami pochwalili się w mediach społecznościowych.
 • Narty
  Według ankiety przeprowadzonej przez wyszukiwarkę KAYAK.pl 13 proc. Polaków planuje wyjazd na narty w tym sezonie. Serwis sprawdził, które ośrodki zimowe są najpopularniejsze oraz przedstawia przydatne informacje o cenach lotów, hoteli i infrastrukturze narciarskiej zebrane w zimowej edycji Przewodnika Travel Hacker.
 • Matterhorn, Alpy, Szwajcaria
  Dla miłośników białego szaleństwa wyprawa w szwajcarskie Alpy będzie jedną z lepszych opcji spędzenia aktywnie świąt czy ferii zimowych. Wybór Szwajcarii na narty to nie tylko gwarancja doskonałych warunków, zróżnicowanych tras, ale też niezwykła atmosfera panująca na stokach. Kuchnia szwajcarska idealna na mrozy czy wyborna czekolada to nieodłączne elementy spędzania czasu na mrozie i śniegu.
 • Narciarz
  Jeszcze do niedawna górskie kurorty w Polsce w okresie świąteczno-noworocznym cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród Rosjan czy Ukraińców. Teraz z powodu kryzysu ekonomicznego i konfliktu na wschodzie niewielu z nich wybrało w tym czasie wypoczynek w naszym kraju.
 • Tak górale i ich terenówki ratują życie
  Umiesz udzielić pierwszej pomocy? Nikt tego nie nauczy lepiej niż ratownik GOPR lub TOPR. Masz siedem szans by nadrobić zaległości - pierwsza już 22 stycznia…
 • Rusza sezon narciarski. Gdzie już jest śnieg?
  W wielu regionach świata warunki narciarskie są już wyśmienite. Sporo ośrodków planuje otwarcie w tym tygodniu albo tydzień później. Wśród nich są te  najpopularniejsze i największe. Czynne są już ośrodki Breckenridge oraz Cortina, a Whistler w Kanadzie zostanie otwarty 19 listopada, sześć dni wcześniej niż planowano.