• Narty
  Według ankiety przeprowadzonej przez wyszukiwarkę KAYAK.pl 13 proc. Polaków planuje wyjazd na narty w tym sezonie. Serwis sprawdził, które ośrodki zimowe są najpopularniejsze oraz przedstawia przydatne informacje o cenach lotów, hoteli i infrastrukturze narciarskiej zebrane w zimowej edycji Przewodnika Travel Hacker.
 • Bagaże z nartami
  Nadchodzi sezon narciarski – planując podróż samolotem na narty do Włoch czy Francji, warto poznać zasady przewożenia sprzętu sportowego przyjęte przez wybrane linie lotnicze. Zanim zdecydujesz się na zakup biletu, porównaj ich ofertę – poniżej podpowiadamy, co i za ile można zabrać, latając z Wizz Airem, Ryanairem i LOT-em.
 • Narciarze
  Strój narciarski ma duży wpływ na komfort jazdy. Skuteczną ochronę przed zimnem i przemoczeniem zapewnia odzież z watoliną i membraną mikroporowatą. Krój i kolorystyka narciarskich kurtek i dodatków mogą zaś zapewnić modny wygląd. W tym sezonie najmodniejsze są mocne, jaskrawe barwy.
 • Narciarz
  Jeśli nie straszne Wam niskie temperatury, a na stoku czujecie się jak ryba w wodzie, koniecznie obierzcie kierunek na jedną z narciarskich stolic Europy. Włoskie Dolomity, zjawiskowe alpejskie krainy we Francji, Włoszech, Austrii czy Szwajcarii, jak również wspaniałe Góry Skandynawskie z pewnością zrobią na Was wrażenie i zaspokoją nawet najbardziej żądnych przygód wielbicieli białego szaleństwa.
 • Jedziesz na narty samochodem?
  Niezależnie od tego czy będzie to rodzinny wypad na narty w kraju lub zagranicą, czy też odwiedziny u rodziny - zasady odpowiedniego zadbania o pojazd przed podróżą pozostają takie same.
 • Styczeń pełen narciarskich wypadków
  W pierwszym miesiącu roku Grupa Podhalańska GOPR interweniowała ponad 300 razy - ujawnia "Dziennik Polski". Większość akcji miała miejsce w związku z wypadkami narciarskimi.
 • Rusza sezon narciarski. Gdzie już jest śnieg?
  W wielu regionach świata warunki narciarskie są już wyśmienite. Sporo ośrodków planuje otwarcie w tym tygodniu albo tydzień później. Wśród nich są te  najpopularniejsze i największe. Czynne są już ośrodki Breckenridge oraz Cortina, a Whistler w Kanadzie zostanie otwarty 19 listopada, sześć dni wcześniej niż planowano.
 • Zamiast nart wybieramy egzotyczne plaże
  Biura podróży sprzedały już połowę wycieczek na okres ferii zimowych. Prawdziwym hitem okazały się wyjazdy do... Kenii.