• Opady deszczu
  Weekend zapowiada się jesienny. W sobotę w południowej części kraju będzie padać deszcz, niewielkie przejaśnienia mogą pojawić się na północy.
 • Narciarz
  Jeśli nie straszne Wam niskie temperatury, a na stoku czujecie się jak ryba w wodzie, koniecznie obierzcie kierunek na jedną z narciarskich stolic Europy. Włoskie Dolomity, zjawiskowe alpejskie krainy we Francji, Włoszech, Austrii czy Szwajcarii, jak również wspaniałe Góry Skandynawskie z pewnością zrobią na Was wrażenie i zaspokoją nawet najbardziej żądnych przygód wielbicieli białego szaleństwa.
 • Narciarz
  Sezon zimowych ferii właśnie się zaczął, a to oznacza, że przed rodzicami staje wyzwanie, jakim jest zagospodarowanie wolnego czasu swoim pociechom. Podsuwamy kilka pomysłów zimowej aktywności, nie tylko dla najmłodszych, ale również dla całych rodzin.
 • Elżbieta Dzikowska
  Jeśli na ferie to tylko tam, gdzie jest zima - przekonują podróżnicy i eksperci do spraw turystyki. Od kilku lat coraz częściej wybieramy się podczas zimowego wypoczynku do ciepłych krajów. Czy słusznie?
 • Rusza sezon narciarski. Gdzie już jest śnieg?
  W wielu regionach świata warunki narciarskie są już wyśmienite. Sporo ośrodków planuje otwarcie w tym tygodniu albo tydzień później. Wśród nich są te  najpopularniejsze i największe. Czynne są już ośrodki Breckenridge oraz Cortina, a Whistler w Kanadzie zostanie otwarty 19 listopada, sześć dni wcześniej niż planowano.