• Ferie zimowe
    Młodzi ludzie z utęsknieniem wyczekują zimowej przerwy. Po miesiącach ciężkiej pracy i zdobywaniu nowych umiejętności w szkole, przychodzi czas na zaplanowanie wyjazdu marzeń. Uczniowie, a w szczególności ich rodzice stają przed trudnym wyborem – wycieczka krajowa czy podróż za granicę, regeneracja czy czas spędzony aktywnie? A może ferie to najlepszy moment na sprawdzenie i rozwijanie pasji młodych ludzi?
  • Dziecko w samochodzie
    Podczas pakowania bagażu na zimowy wyjazd rodzice powinni przede wszystkim zadbać o staranny dobór odpowiednich ubrań, które skutecznie ochronią dzieci przed mrozem i śniegiem oraz pozwolą utrzymać stałą temperaturę ciała nawet podczas długich spacerów. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się odzież termoaktywna. W bagażu nie powinno też zabraknąć miejsca dla podręcznej apteczki, odpowiednich kosmetyków, środków pielęgnacyjnych i zabawek, które będą kojarzyć się dzieciom z domem.
  • Gdzie zjeżdżają Polacy? Nie w Polsce
    Włochy, Austria oraz Egipt i Turcja to najpopularniejsze kierunku podróży Polaków w ostatnich tygodniach. Polska Izba Turystyki podsumowała kończące się ferie zimowe.