• Lewis Hamilton
  Pewny już tytułu mistrza świata Formuły 1 Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) wygrał wyścig o Grand Prix Brazylii na torze Interlagos, 20. rundę w sezonie. Jego zespół zagwarantował sobie w niedzielę także tytuł mistrzowski w klasyfikacji konstruktorów.
 • Robert Kubica
  Robert Kubica w każdym wywiadzie podkreśla, że jego celem jest powrót do rywalizacji w Formule 1. Polak aktualnie jest kierowcą testowym w teamie Williamsa. Teraz dostał ofertę od Ferrari, ale też nie taką o jakiej marzy.
 • Lewis Hamilton
  Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu Mercedes GP zapewnił sobie piąty tytuł mistrza świata w Formule 1. W niedzielnym wyścigu o Grand Prix Meksyku zajął czwarte miejsce, zwyciężył Holender Max Verstappen z teamu Red Bull.
 • Max Verstappen
  Holender Max Verstappen (Red Bull) był najszybszy na obu piątkowych treningach przed wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix Meksyku. Bardzo bliski wywalczenia mistrzostwa świata będzie w niedzielę Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu Mercedes GP.
 • Kimi Raikkonen
  Kimi Raikkonen, fiński kierowca Formuły 1, mistrz świata z 2007 roku, który w tym roku zakończy kontrakt z Ferrari i przejdzie do Saubera, podkreślił, że jest zadowolony ze zmiany zespołu, ponieważ przez następne dwa lata będzie mógł spędzać więcej czasu z rodziną.
 • Kimi Raikkonen
  Fin Kimi Raikkonen (Ferrari) wygrał wyścig o Grand Prix USA, 18. rundę mistrzostw świata Formuły 1. To jego pierwsza wygrana od 2013 roku. Lider klasyfikacji generalnej Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) był trzeci i nie jest jeszcze pewny tytułu.
 • Lewis Hamilton
  Brytyjczyk Lewis Hamilton był najszybszy na obu piątkowych treningach przed wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix USA. W niedzielę na torze Austin w Teksasie kierowca Mercedesa może zapewnić sobie piąty tytuł mistrza świata.
 • Kimi Raikkonen
  Takie rzeczy zdarzają się nawet najlepszym kierowcom. Kimi Raikkonen spowodował kolizję drogową. Mistrz Formuły 1 za swój błąd został ukarała mandatem.
 • Porsche Cayenne Turbo poprzedniej generacji
  Nie milkną echa tragicznego wypadku na Słowacji, do którego przyczyniła się szalona jazda trzech Polaków za kierownicą Mercedesa, Ferrari i Porsche. W zdarzeniu zginął 57-letni Słowak prowadzący Skodę Fabię. Dziennik.pl zapytał Komendę Główną Policji o konsekwencje dla tych piratów, gdyby do podobnej sytuacji doprowadzili w Polsce. Na jaw wychodzą też nowe szczegóły dotyczące przeszłości kierowców z Polski... Teraz sąd wyższej instancji podjął decyzję w sprawie pozostałych dwóch polskich kierowców. 
 • Ferrari 458 Italia i Mercedes C43 AMG
  "Negatywną energię postanowiliśmy przekuć w działanie i zorganizowaliśmy zbiórkę, aby pomóc poszkodowanej rodzinie w tym trudnym momencie, a jednocześnie okazać szacunek i kondolencje" - mówi dziennik.pl Piotr Ziarkowski pomysłodawca akcji wsparcia żony i syna kierowcy, który zginął w wypadku na Słowacji, do którego przyczyniła się szalona jazda trzech Polaków. Teraz słowacka policja oficjalnie dziękuje za ten gest i pomoc z polskiej strony.