• Beata Szydło
  "Trzeba czytać sondaże i zastanawiać się nad nimi, ale to nie są fetysze" - mówiła we wtorek w Polsat News premier Beata Szydło, pytana o ostatni sondaż IBRiS dla "Rzeczpospolitej".
 • Tomasz Kammel
  Tomasz Kammel rzadko mówi o swojej prywatności, tym razem jednak postanowił zdradził pewien intymny sekret. Okazuje się bowiem, że prezenter jest fetyszystą.
 • Skarpety to nie fetysz...
  Choć mężczyzna pozostający w skarpetkach podczas łóżkowych igraszek popełnia erotyczne faux pas, to w przypadku kobiet sytuacja jest odwrotna. Okazuje się, że skarpetki na kobiecych stopach podczas seksu, to najprostsza droga do orgazmu.
 • Seks w przebraniach
  Fetyszyzm jest najbardziej pospolitym zaburzeniem preferencji seksualnych, wciąż jednak budzącym dużo kontrowersji. Zdaniem seksuologów coraz więcej Polaków traktuje go jako sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Do najpopularniejszych fetyszy należą buty, stopy i bielizna.
 • koreańska parodia "50 twarzy Greya"
  Koreańczycy postanowili zakpić z bijącego rekordy popularności na całym świecie filmu "50 twarzy Greya". W ich parodii, fetyszem głównego bohatera nie jest jednak sadomasochizm.
 • Najdziwniejsze fetysze
  Każdy z nas ma swoje fetysze i nie ma w tym nic złego. Problem, czyli dewiacja pojawia się dopiero wtedy, gdy bez "tego czegoś" nie można osiągnąć satysfakcji seksualnej. Oto, naszym zdaniem, najdziwniejsze fetysze.
 • Kobiece fetysze
  Od niewinnych po fetysze duże, przy których partner w ogóle nie jest potrzebny... Kobiety także posiadają swoje fetysze, a według badań aż 18 procent z nich otwarcie się do tego przyznaje. Zobacz galerię!
 • Moda dla fetyszysty
  Kajdanki i pejcze, papieros w dłoni, gotyckie fatałaszki albo woń wprost spod pach... Pomysłom na seksualne pobudzenie nie ma końca. Jeśli lubisz obdarowywać swoją partnerkę koronkową bielizną albo szczególnie podniecają cię podwiązki, to prawdopodobnie też masz w sobie coś z fetyszysty.
 • Kiedy niewinna igraszka staje się niebezpiecznym fetyszem?
  Podobno w seksie trudno wskazać wyraźną granicę pomiędzy normą a patologią, bo każda para jest inna i ma różne potrzeby. Nie oznacza to jednak, że w łóżku należy wszystko akceptować i uznawać wyłącznie za przejaw wybujałej fantazji. Oto, kiedy zachowania partnera mogą budzić niepokój
 • Jak to robią Japończycy?
  Pisaliśmy już m.in. o japońskim barze dla nimfomanek, najmniejszym bikini świata i robotycznych kochankach... Obyczaje z Kraju Kwitnącej Wiśni eksploruje także portal japanisweird.com, będący nieskończoną skarbnicą ciekawostek z zakresu relacji damsko-męskich Japończyków, pokazanych w dowcipny sposób.