• Cora Deitz
  Kiedy kilka lat temu wypoczywała na jednej z plaż w Miami, wypatrzył ją znany fotograf... i tak, zupełnie przypadkiem, została modelką. Dziś urodę tej 25-latki możemy podziwiać na odważnych okładkach pism, a magazyn „FHM” uznał ją ostatnio za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Oto piękna Cora Deitz!
 • Gemma Atkinson
  31-letnia Gemma Atkinson, znana głównie z występów w serialach, nie zamierza ograniczać się do roli aktorki… Piękna Brytyjka, nie dość że pojawiła się na łamach męskiego magazynu „FHM” to regularnie pozuje paparazzim na egzotycznych plażach… Oto jak prezentuje się w kusym bikini!
 • Kate Upton
  Tegoroczny ranking najseksowniejszych kobiet, publikowany przez magazyn „FHM”, wygrała gwiazda brytyjskiego serialu „Coronation Street”, Michelle Keegan. Angielska ślicznotka wyprzedziła m.in. Jennifer Lawrence i Kate Upton. Oto czołowa szóstka listy!
 • Helen Flanagan
  Magazyn FHM specjalizuje się w prezentacji rankingów najpiękniejszych kobiet. Tym razem redaktorzy wybrali najseksowniejszą kobietę w Wielkiej Brytanii. Została nią 22-letnia aktorka Helen Flanagan. Na uroczystej gali FHM zaprezentowała wszystkie walory, które zaprowadziły ją do zwycięstwa.
 • Jessica Jane Clement
  Amerykanie zorganizowali wybory najseksowniejszej brytyjskiej modelki glamour. Pierwsze miejsce w rankingu zajęła Jessica Jane Clement. Jej walory zostały docenione także przez takie magazyny jak „Nuts”, „FHM” i „Playboy”.
 • Bela Padilla
  Na okładce marcowego numeru filipińskiej edycji „FHM” pojawiła się śliczna Bela Padilla. Filipinka ma za sobą przygodę z aktorstwem, modelingiem... oraz swój niewielki udział w skandalu z rasistowskim podtekstem.
 • Irina Shayk
  Co wspólnego mają piłka nożna i moda? Dziewczynami piłkarzy są zwykle modelki. Regułę tę potwierdza Cristiano Ronaldo, który w środę zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jego dziewczynę Irinę Shayk okrzyknięto jedną z "najseksowniejszych modelek świata".
 • Paris Hilton
  Celebrytka, milionerka, bizneswoman, gwiazda reality show - po raz kolejny wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu „FHM”. Tym razem nie chodziło tylko o zdjęcia. Paris opowiada jak zarobić duże pieniądze.
 • Veena Malik
  Aktorka pakistańskiego pochodzenia – Veena Malik – pojawiła się na okładce grudniowego wydania magazynu „FHM”, który ukazał się w Indiach. Na zdjęciu widać napis („ISI”) zdobiący jej lewe ramię. Niby nic wielkiego, jednak za ten tatuaż już grożono śmiercią.