• Jeep Compass Trailhawk
  Końcówka roku to czas wyprzedaży w salonach samochodowych. Producenci prześcigają się w promocjach na auta. Oto przegląd najświeższych ofert wybranych marek… 
 • Złodziej samochodów
  Dziennik.pl dotarł do danych Komendy Głównej Policji dotyczących najczęściej kradzionych samochodów w poszczególnych województwach w 2014 roku. Gdzie fiat 126p i fiat panda są równie popularne co volkswagen passat? W którym województwie ginie najwięcej samochodów i złodzieje "uwielbiają" skodę octavię? Gdzie citroeny znikają jak kamfora? Zobacz, jakie modele i marki są przebojem wśród przestępców w poszczególnych regionach Polski.
 • Mitsubishi ASX
  Niektóre firmy - na przykład Mitsubishi - tną ceny na stałe, pozostałe robią to w ramach jesiennych promocji albo, jak w przypadku Fiata, w ramach wyprzedaży rocznika 2013 r.
 • Opel insignia
  Od początku tego roku do końca listopada Polacy zarejestrowali 249 tys. 728 nowych aut osobowych. To o 9,13 proc. mniej niż przed rokiem - informuje instytut Samar, monitorujący rynek motoryzacyjny.
 • Zestawienie samochodów używanych
  Oto niemal 30 samochodów wartych zainteresowania. Najnowsza lista jest tak bogata, że każdy kierowca wybierze dla siebie odpowiedni model, nadwozie, rocznik i wersję silnikową. Sprawdź, które auto używane to strzał w dziesiątkę.
 • Skoda citigo
  Od początku roku do końca maja zarejestrowano w Polsce 124 tys. 353 nowe samochody osobowe, czyli o 10,12 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego - wynika z danych Centralnej Ewidencji Pojazdów, które podaje Samar.
 • Ford ka - samochód jest produkowany w fabryce Fiata w Tychach - pierwsze miejsce w klasie aut mini
  Niemieccy eksperci opublikowali swój słynny raport, który co roku jest traktowany jako wyrocznia. Jak nigdy do tej pory Polacy mają co świętować. Ujawniono nową listę najlepszych aut używanych! Samochód z polskiej fabryki ma najmniejszy wskaźnik wad spośród niemal 100 modeli samochodów. Przedstawiamy najnowsze wyniki badań niemieckiego automobilklubu ADAC. Ranking powstał na podstawie zgłoszeń kierowców samochodów, które uległy awarii na trasie. Zestawienie niemieckich ekspertów obejmuje samochody w wieku od jednego do sześciu lat, produkowane w niezmienionej formie przez okres co najmniej trzech lat, których liczba rejestracji wynosi przynajmniej 10 tysięcy egzemplarzy rocznie. Najczęstszymi przyczynami awarii były uszkodzenia instalacji elektrycznej pojazdu (41,4 procent) i układu jezdnego (21,6 proc.). Problemy z silnikiem zdarzały się rzadko - 7,4 proc. Statystyka awaryjności ADAC, w odróżnieniu od rankingów usterkowości Dekra, GTU czy TUV, powstaje w oparciu o awarie uniemożliwiające jazdę.
 • Toyota Yaris znalazła się w finałowej siódemce prestiżowego konkursu Car Of The Year 2012
  Znamy już listę aut, które zakwalifikowały się do finałowego starcia o tytuł Car of the Year 2012...
 • Liczba kradzieży samochodów rośnie
  Uwaga kierowcy! Polscy złodzieje aut zakasali rękawy i coraz perfidniej atakują nad Wisłą! Co szokuje - zmienili też upodobania! Drżyj, jeśli masz któryś z tych samochodów…
 • Czarny wrzesień dla sprzedawców aut
  W zeszłym miesiącu liczba nowo zarejestrowanych aut osobowych była o blisko 10 proc. niższa niż w zeszłym roku