• Adele największą zwyciężczynią Brit Awards 2016
  Brit Awards – najważniejsze nagrody brytyjskiego przemysłu muzycznego – zostały wręczone po raz 36. Ceremonia odbyła się w londyńskiej The O2 Arenie, a najwięcej statuetek zebrała – i tu nie było niespodzianek – Adele. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie...
 • Adele na liście "30 Under 30 Europe"
  Adele, John Boyega i Florence Welch, a także Sam Smith i Ed Sheeran znaleźli się na liście 30 najbardziej wpływowych Europejczyków przed trzydziestką.
 • 1. Adele – 50 mln funtów
  Nie nagrywa i nie koncertuje od 4 lat, a jest najbogatsza! Tak to Adele znów (trzeci rok z rzędu) zajęła pierwsze miejsce na liście najzamożniejszych młodych muzyków w Wielkiej Brytanii, którą – jak co roku – opublikował "Sunday Times". Oto 20 młodych krezusów brytyjskiej sceny.
 • Adele współpracuje z producentami Florence Welch
  Adele rozpoczęła pracę nad nowym studyjnym albumem. Nad brzmieniem mają czuwać producenci James Ford i Kid Harpoon, znani z kooperacji z Florence and The Machine, Arctic Monkeys i Jessie Ware.
 • 1. Adele
  Adele znów jest numerem jeden. Tym razem słynna Brytyjka znalazła się na szczycie listy najbogatszych młodych muzyków sporządzonej przez dziennik "The Sunday Times". W ostatnim roku, dzięki albumowi "21" osobisty majątek 23-latki z 6 mln funtów wzrósł do 20 mln. W zestawieniu, które oficjalnie opublikowane zostanie 29 kwietnia, znalazły się nazwiska 60 młodych milionerów przed 30. Oto pierwsza dziesiątka najzamożniejszych muzyków...