• Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki
  Marcin Dubieniecki znany jest ze swojego wybuchowego temperamentu. Mąż Marty Kaczyńskiej po raz kolejny wdał się w awanturę z jednym z fotoreporterów. Mężczyzna oskarża go o napaść i wybicie szyby w samochodzie.
 • Baza wojskowa w Afganistanie
  Zamach na korespondenta szwedzkiego radia publicznego w stolicy Afganistanu. Nils Horner został postrzelony na ulicy przez nieznanych sprawców. Zmarł po przewiezieniu do szpitala. Według pierwszych informacji policja afgańska zatrzymała już dwie osoby podejrzane o udział w zamachu.
 • Ewa Chodakowska
  Ewa Chodakowska nakłoniła Polki do fitnessu i błyskawicznie stała się gwiazdą, uznaną nawet za jedną z najbardziej wpływowych osób w Polsce. Czyżby popularność już uderzyła trenerce do głowy?
 • Filip Chajzer
  Filip Chajzer dzięki prześmiewczemu reportażowi o modowych blogerach, przeżywa aktualnie swoje medialne 5 minut. Dziennikarz zapewnia jednak, że show biznes to nie jego bajka i wyśmiewa świat celebrytów.
 • Strzelanina w redakcji dziennika "Liberation"
  Kolejna strzelanina w Paryżu. Tym razem celem napastnika była siedziba banku Societe Generale. Strzały oddano przed gmachem tej instytucji. Nikt nie ucierpiał. Wcześniej nieznany sprawca otworzył ogień w hallu jednej z paryskich gazet.
 • Wojna w Wietnamie okiem najlepszych fotoreporterów
  Niezwykły album, pełen brutalnych fotografii, dokumentujący okrucieństwo wojny w Wietnamie. Agencja Associated Press wydała zbiór zdjęć wykonanych przez najlepszych fotoreporterów. Henri Huet, Horst Faas, Malcolm Browne - ich prace między innymi znajdziemy w albumie "Vietnam: The real war". Przypominamy ich najmocniejsze fotografie. Uwaga, materiał tylko dla dorosłych!
 • Anna Przybylska, która w ostatnim czasie zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi, ma na głowie także inne zmartwienie. Aktorkę nieustannie nękają paparazzi. Doprowadzona do granic wytrzymałości, wypowiedziała im wojnę.
 • MSZ zapewnia, że robi wszystko, by doprowadzić do uwolnienia Marcina Sudera, polskiego fotoreportera porwanego w lipcu w północnej Syrii. Wiceminister spraw zagranicznych Bogusław Winid podkreśla, że do uprowadzenia doszło na wyjątkowo niebezpiecznym terytorium. Ma jednak nadzieję, że starania resortu zakończą się sukcesem.
 • Prokuratura
  Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie uprowadzenia polskiego fotoreportera w Syrii. Dariusz Ślepokura, rzecznik prasowy prokuratury poinformował, że w razie potrzeby do Syrii zostanie wysłany polski prokurator.
 • Walki w syryjskim mieście Aleppo
  Polski fotoreporter Marcin Suder został porwany w Syrii. Według ostatnich informacji podanych przez MSZ, uprowadziło go około 15 uzbrojonych mężczyzn. Chaos panujący w ogarniętym wojną domową państwie powoduje, że potencjalnych winowajców trudno typować. Postanowiliśmy jednak sprawdzić, które z syryjskich organizacji byłyby do tego zdolne.