• "Historia mojego życia, to historia ciągłego bujania się" - pisze Krzysztof Miller, najlepszy polski fotograf wojenny, który przez ponad dwadzieścia lat jeździł wszędzie tam, gdzie lała się krew. W książce "13 wojen i jedna", która jest osobistą relacją z jego zawodowych wypraw do Afganistanu, Czeczenii, Gruzji czy Kongo, Miller wyznaje, że bujał się we wszystkich kierunkach świata, wszystkich dostępnych poziomach jaźni i pod wpływem różnych stabilizatorów - alkoholu, THC czy antydepresantów. Przez 350 stron jego reportażu bujałam się razem z nim.
 • Para młodych ludzi w biały dzień decyduje się popełnić samobójstwo. Skaczą do rzeki z zawieszonego na wysokości 40 metrów mostu. Wszystko przypadkiem uwiecznia na zdjęciach fotoreporter lokalnej gazety. Ta niezwykła historia wydarzyła się w Chinach, a poruszająca fotografia obiegła świat.
 • Natalia Siwiec w końcu odważyła się na wyznanie, że zdjęcia ze Stadionu Narodowego, od których zaczęła się jej błyskawiczna popularność, nie były przypadkiem, a zaplanowaną ustawką z fotoreporterami.
 • Coco Austin i Ice-T
  Podczas zabawy w jednym z londyńskich klubów, słynąca z zamiłowania do operacji plastycznych Coco Austin zrobiła duże wrażenie, zwłaszcza na fotoreporterach. W momencie gdy ci robili zdjęcia Coco pokazała nagi biust. Ice-T nie wyglądał na przejętego…
 • Ronaldo
  Słynny brazylijski piłkarz Ronaldo, który w lutym bieżącego roku zakończył sportową karierę, uratował życie jednemu z fotografów robiących mu zdjęcia przed restauracją na Madison Avenue w Nowym Jorku.
 • Jury "X Factor"
  Promocja telewizyjnych show rządzi się swoimi prawami i nawet największe gwiazdy muszą się im podporządkować. Jej częścią są zdjęcia, które robi się na planie programu. Jednak nie wszyscy to rozumieją. Na przykład tak inteligentny facet, jakim wydaje się być Kuba Wojewódzki...