• Krzysztof Miller na promocji swojej ksiązki "13 wojen i jedna. Prawdziwa historia reportera wojennego"
    W wieku 54 lat zmarł tragicznie fotoreporter wojenny Krzysztof Miller - poinformowała w piątek wieczorem Gazeta Wyborcza. Fotografował między innymi konflikty w Afganistanie, Czeczenii, państwach afrykańskich, Gruzji i Bośni.
  • Wojna w Wietnamie okiem najlepszych fotoreporterów
    Niezwykły album, pełen brutalnych fotografii, dokumentujący okrucieństwo wojny w Wietnamie. Agencja Associated Press wydała zbiór zdjęć wykonanych przez najlepszych fotoreporterów. Henri Huet, Horst Faas, Malcolm Browne - ich prace między innymi znajdziemy w albumie "Vietnam: The real war". Przypominamy ich najmocniejsze fotografie. Uwaga, materiał tylko dla dorosłych!
  • Anna Przybylska, która w ostatnim czasie zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi, ma na głowie także inne zmartwienie. Aktorkę nieustannie nękają paparazzi. Doprowadzona do granic wytrzymałości, wypowiedziała im wojnę.
  • "Historia mojego życia, to historia ciągłego bujania się" - pisze Krzysztof Miller, najlepszy polski fotograf wojenny, który przez ponad dwadzieścia lat jeździł wszędzie tam, gdzie lała się krew. W książce "13 wojen i jedna", która jest osobistą relacją z jego zawodowych wypraw do Afganistanu, Czeczenii, Gruzji czy Kongo, Miller wyznaje, że bujał się we wszystkich kierunkach świata, wszystkich dostępnych poziomach jaźni i pod wpływem różnych stabilizatorów - alkoholu, THC czy antydepresantów. Przez 350 stron jego reportażu bujałam się razem z nim.