• Zenek Martyniuk
  Krótkie, długie, pasemka, żel... Jak sam przyznaje, w doborze fryzur inspirował się m.in. Georgem Michaelem, Thomasem Andersem i ‎Dieterem Bohlenem z Modern Talking. Zobacz jak ewoluował styl Zenka Martyniuka z zespołu Akcent!
 • Małgorzata Kożuchowska
  "Jesienny zew" to temat konkursu na stylizację. Pasjonaci mody, których propozycje spotkają się z największym uznaniem, będą mieli szansę ubrać w finale gwiazdę i ikonę mody - Małgorzatę Kożuchowską.
 • Pokaz fryzjerstwa w Moskwie
  Loki, koki i kucyki to nuda. W Moskwie odbył się właśnie pokaz fryzjerstwa Alternative Hair Show. Uczesania, jakie zaprezentowano w stolicy Rosji, to robiące niesamowite wrażenie dzieła sztuki, które jednak nie mają szans sprawdzić się w codziennych stylizacjach. Zobacz, jakie finezyjne formy można wyczarować z włosów.
 • Dla mężczyzn problem z włosami zaczyna się po 24 roku życia
  Traktuj swoje włosy z czułością i delikatnością - radzi najsłynniejsza polska stylistka fryzur Jaga Hupało. Specjalnie dla PAP Life Hupało zdradza sposoby skutecznej pielęgnacji.
 • Sławne fryzury!
  Beckham, Wojewódzki, Wodecki, Bieber... Fryzury tych panów przeszły już do historii. Oprócz nich, w show-biznesie nadal pozostaje jednak spora grupa facetów, których niedocenione fryzjerskie stylizacje są warte uwagi. Wybraliśmy te, które z pewnością was zainspirują. Zobacz koniecznie!
 • Gwen Stefani w Cannes.O urodę gwiazd w Gdyni zadbają ci sami specjaliści
  Fantastyczne suknie znakomitego designera oraz fryzury i makijaże przygotowane przez tych samych specjalistów, którzy dbali o gwiazdy w Cannes. Czerwony dywan Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni ma nie ustępować tym z najbardziej prestiżowych festiwali świata.
 • Katarzyna Cichopek
  Gdy sto lat temu słynny fryzjer polskiego pochodzenia, Antoni Cierplikowski, wylansował fryzurę „na chłopczycę”, kobiece pukle, wcześniej misternie kręcone, drapowane i u upinane, wkroczyły w całkiem nową, choć wcale nie krótką, epokę. Na nic zdały się narzekania, że kobiecość wymaga długiej grzywy. Powracająca ostatnio prawdziwa epidemia krótkich cięć ogarnęła również gwiazdy. Zobacz ich metamorfozę. Na lepsze?