• Leszek Czarnecki
  TVP przekonuje, że biznesmen zaatakował operatora tej stacji. Roman Giertych, który był wówczas z Leszkiem Czarneckim, zaprzecza. Telewizja Publiczna mówi, że biznesmena wzburzyły pytania o GetBack i publikuje nagranie. Sprawnie nie jest jednak oczywista - opisuje gazeta.pl.
 • Siedziba TVP przy ul Woronicza 17
  Anita Gargas po sześciu latach ponownie w TVP - dziennikarka poprowadzi nowy program publicystyczny. Z kolei Bronisław Wildstein, który także wraca do Telewizji Polskiej, dostanie autorski program "Południk Wildsteina".
 • Jarosław Kaczyński w obiektywie kamery
  Jarosław Kaczyński uważa, że "należy podzielić telewizję na kanał oddający głos tym, którzy sprzyjają aktualnej władzy i ten, w którym głos przeważający ma opozycja". I prezes PiS ma proste rozwiązanie: "W poniedziałek główny program informacyjny prowadzi pani Lis, ale we wtorek pani Gargas".
 • Gargas pozwie Machałę? Poszło o Jadwigę Kaczyńską
  Anita Gargas, autorka filmu dokumentalnego "10.04.10", odpowiada na zarzuty Tomasza Machały. Dziennikarz Polsatu napisał w swym serwisie kampanianazywo.pl, że doszło do nadużycia przy wykorzystaniu do filmu zdjęć nagranych z matką szefa PiS. Zdaniem dziennikarki, takie twierdzenia naruszają jej dobra osobiste, dlatego nie wyklucza złożenia w sądzie pozwu przeciw Machale.
 • Autorka "Misji specjalnej" oskarża TVP o kradzież
  Anita Gargas twórczyni kontrowersyjnego programu "Mia specjalna" wkroczy na wojenną ścieżkę? Oskarża swojego dotychczasowego pracodawcę  - TVP - o kradzież intelektualną.