Nie wyciskajmy zysku z łupków
28 lipca 2010Na razie mamy pierwszy etap szaleństwa w sprawie gazu z łupków.
Niektórzy politycy i publicyści uznali, że Polska już jest gazowym
mocarstwem. A że możemy się nim stać w najlepszym razie za lat
kilkanaście, to naprawdę drugorzędna sprawa - pisze Marcin Piasecki.