• mieszkanie
  Podatki, różne prowizje i opłaty to rzeczywistość, z którą zmierzyć się musi osoba, która chce kupić mieszkanie. Kupując na kredyt trzeba też posiadać spory wkład własny. W efekcie rodzina chcąca wykorzystać swoją zdolność kredytową, musi mieć przynajmniej 70-80 tysięcy w gotówce – wynika z szacunków Open Finance.
 • Pieniądze
  Wielkanoc za pasem, co oznacza, że lista naszych zakupów w tym miesiącu może być nieco dłuższa. Niestety, domowy budżet nie jest z gumy i niektórzy będę musieli po prostu pożyczyć pieniądze. Który bank w marcu zrobi to na najkorzystniejszych warunkach? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl.
 • Pieniądze
  Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Przychodzimy z pomocą! Eksperci porównywarki finansowej TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej kredytom gotówkowym dostępnym na rynku. Dzięki porównaniu ofert różnych banków i wyborowi tej najlepszej, można zaoszczędzić nawet 1 000 zł w całkowitych kosztach oraz 50 zł w co miesięcznej racie do spłaty. Który bank został lutowym zwycięzcą?
 • Eksperci TotalMoney.pl sprawdzili, który bank najtaniej pożyczy 30 000 zł na pięć lat. Z zestawienia wynika, że różnice między ofertami mogą sięgnąć prawie 6 000 zł! Dlatego zanim weźmiecie pożyczkę, zapoznajcie się z naszym rankingiem.
 • Kobieta obsypana monetami
  Jak dobitnie pokazują ostatnie wydarzenia, a także dyskusja o parabankach, należy ostrożnie podchodzić do wszelkiego rodzaju niestandardowo korzystnych warunków finansowych. Warto kierować się nie tylko ceną, ale również rozsądkiem i liczyć na fachowe doradztwo pracowników bankowych.
 • Chcesz kredyt? Napisz życiorys
  Nie ma już mowy, by łatwo dostać kredyt. Banki domagają się od klientów, by pisali życiorysy, czy dostarczali pisemne poświadczenie swego wykształcenia. Dlatego też drastycznie spadła liczba udzielanych pożyczek.
 • Najlepszy kredyt da skandynawski bank
  Oprocentowanie kredytów idzie w górę. Wybierając bank, nie warto jednak patrzeć tylko na ten wskaźnik. Ważniejsze są dodatkowe koszty, które mogą mocno podnieść cenę pożyczki. Oto, który bank najmniej złupi nas na kredycie.
 • Pomoc społeczna odchodzi od gotówki
  Miasta nie chcą już rozdawać gotówki, czy wysyłać pieniędzy pocztą. To kosztuje. Dlatego samorządy wymyśliły znacznie lepszy i tańszy sposób przekazywania pomocy.
 • Banki rozpętały wojnę kredytową. Dla wybranych
  Przed świętami wybuchła prawdziwa wojna kredytowa. Banki reklamują swe pożyczki, mamiąc niskim oprocentowaniem, czy marżą. To jednak oferta dla nielicznych, starannie wybranych klientów. Oto cała prawda o bankowych promocjach.
 • Szybki kredyt? Tylko w telewizorze
  Kolorowe reklamy pełne gwiazd obiecują bankowy raj. Banki obiecują na ekranie telewizorów, że kto przyjdzie dostanie kredyt szybko i tanio. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna.