• Pieniądze
  Wielkanoc za pasem, co oznacza, że lista naszych zakupów w tym miesiącu może być nieco dłuższa. Niestety, domowy budżet nie jest z gumy i niektórzy będę musieli po prostu pożyczyć pieniądze. Który bank w marcu zrobi to na najkorzystniejszych warunkach? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl.
 • Pieniądze
  Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Przychodzimy z pomocą! Eksperci porównywarki finansowej TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej kredytom gotówkowym dostępnym na rynku. Dzięki porównaniu ofert różnych banków i wyborowi tej najlepszej, można zaoszczędzić nawet 1 000 zł w całkowitych kosztach oraz 50 zł w co miesięcznej racie do spłaty. Który bank został lutowym zwycięzcą?
 • Eksperci TotalMoney.pl sprawdzili, który bank najtaniej pożyczy 30 000 zł na pięć lat. Z zestawienia wynika, że różnice między ofertami mogą sięgnąć prawie 6 000 zł! Dlatego zanim weźmiecie pożyczkę, zapoznajcie się z naszym rankingiem.
 • My, Polacy nie oszczędzamy na organizacji świąt - traktujemy Boże Narodzenie bardzo poważnie. Kupujemy duże ilości jedzenia, prezentów, ubrań, ozdób czy organizujemy rodzinne spotkania. Wiąże się to z dużym wzrostem wydatków w naszych domach. Nie zawsze jednak możemy sobie pozwolić na realizację wszystkich zaplanowanych zakupów. Potrzebujemy zastrzyku gotówki. Czy specjalny kredyt świąteczny może być dobrym rozwiązaniem?
 • Pieniądze
  Wzięcie kredytu wcale nie jest takie trudne. Wybieramy ofertę, idziemy do banku i podpisujemy. Proste? Wydaje się, że tak. Ale... trzeba do tego podejść ze starannością i dystansem. Lepiej dmuchać na zimne, niż zmagać się w przyszłości z dodatkowymi obciążeniami finansowymi. Zawsze należy dokładnie zapoznać się z umową kredytową.
 • Kobieta obsypana monetami
  Jak dobitnie pokazują ostatnie wydarzenia, a także dyskusja o parabankach, należy ostrożnie podchodzić do wszelkiego rodzaju niestandardowo korzystnych warunków finansowych. Warto kierować się nie tylko ceną, ale również rozsądkiem i liczyć na fachowe doradztwo pracowników bankowych.
 • Chcesz kredyt? Napisz życiorys
  Nie ma już mowy, by łatwo dostać kredyt. Banki domagają się od klientów, by pisali życiorysy, czy dostarczali pisemne poświadczenie swego wykształcenia. Dlatego też drastycznie spadła liczba udzielanych pożyczek.
 • Szybki kredyt? Tylko w telewizorze
  Kolorowe reklamy pełne gwiazd obiecują bankowy raj. Banki obiecują na ekranie telewizorów, że kto przyjdzie dostanie kredyt szybko i tanio. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna.