• Gotye lepszy na swoim debiucie
    Wally De Backer, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artysty znanego jako Gotye, jest fenomenem ostatnich miesięcy – pod względem internetowo rozprzestrzeniającej się sławy porównywalnym tylko z Laną Del Rey.
  • Walter "Wally" de Backer w Australii sukces odniósł już dzięki drugiej płycie "Like Drawing Blood", która sprzedała się w 35 tysięcach egzemplarzy
    Gotye, a właściwie Wally De Backer to kolejny artysta, który karierę zrobił online. Jego kawałek "Somebody That I Used To Know" na serwisie Youtube zanotował ponad 43 milionów odsłon i wylądował na pierwszym miejscu Hype Machine Twitter chart. Urokowi 31-letniego Belga mieszkającego od dzieciństwa w Australii ulegli również Polacy. Na szczycie Trójkowej listy przebojów pozostawał przez kolejnych kilkanaście tygodni. Zanim 7 lutego 2012 roku na nasz rynek trafi album "Making Mirrors", poznajcie Gotye we własnej osobie.
  • Gotye, czyli Wally De Backer
    Dzięki hitowi "Somebody That I Used To Know" Gotye z dnia na dzień stał się światową rewelacją ostatnich miesięcy. Od 7 lutego ostatni album Belga mieszkającego w Australii – "Making Mirrors" będzie dostępny również w Polsce.