Ferrari pokaże nowy bolid w styczniu
15 grudnia 2010 Szef teamu Ferrari Luca di Montezemolo zapowiedział, że włoski zespół w ostatnim tygodniu stycznia oficjalnie zaprezentuje nowy model bolidu, w jakim Hiszpan Fernando Alonso i Brazylijczyk Felipe Massa będą się ścigać w mistrzostwach świata Formuły 1 w 2011 r.