Polscy żużlowcy wystartują w mistrzostwach świata
04 kwietnia 2011 Polski Związek Motorowy postanowił dopuścić starty polskich żużlowców w międzynarodowych zawodach, w tym w cyklu Grand Prix i Drużynowym Pucharze Świata. Biało-czerwoni będą w nich występować na motocyklach z kwestionowanymi wcześniej nowymi tłumikami.