Sprzedano już 13 tysięcy biletów na żużlową GP w Toruniu
15 czerwca 2011 Coraz mniej biletów pozostało na żużlową Grand Prix w Toruniu, zaplanowaną na 27 sierpnia. Sprzedaż internetowa, która ruszyła 13 czerwca, cieszy się ogromnym powodzeniem. Rozeszło się już niemal 13 tysięcy wejściówek