• Grace Jones krytykuje współczesne gwiazdy pop
  67-letnia Grace Jones skrytykowała w swojej książce współczesne żeńskie gwiazdy popu - od Miley Cyrus po Madonnę.
 • Niezniszczalna Grace Jones
  Ma ponad 180 centymetrów wzrostu, niebotycznie długie nogi, głos nie do podrobienia i styl, który do dziś naśladują najwięksi artyści. A 64-letnia Grace Jones, mimo dziesiątków lat na scenie, wciąż trzyma się świetnie. Jest superzgrabna i niesamowicie... giętka. Zobacz!
 • I Blame Coco
  Największą gwiazdą bydgoskiej imprezy była oczywiście Grace Jones, ale równie wielkie brawa zebrały za świetne występy zespoły Hooverphonic i I Blame Coco. Wokalistka tego ostatniego, a prywatnie córka Stinga – Coco Sumner świętowała w Polsce swoje 21 urodziny, więc bez naszego "Sto lat!" się nie obeszło. Oto fotograficzne wspomnienie pierwszej edycji ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011.
 • Grace Jones
  Ma 63 lata i energię nastolatki. Jedna z największych gwiazd popkultury, muzyczna ikona i patronka obyczajowej rewolucji sprzed trzech dekad w sobotnią noc w Bydgoszczy pokazała, że wciąż jest w znakomitej formie. I jak to gwiazda, kazała na siebie czekać ponad godzinę. Oto niesamowita Grace Jones na festiwalu ArtPOP.
 • Grace Jones – ikona pop-kultury lat 70. i 80.
  Grace Jones, ikona pop-kultury lat 70. i 80. będzie gwiazdą zaplanowanego na sobotę Artpop Festival w Bydgoszczy. Artystka zastąpiła zmarłą niedawno Amy Winehouse, która miała podczas tej imprezy po raz pierwszy wystąpić przed polską publicznością.
 • Grace Jones
  30 lipca wystartuje ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011 – kontynuacja Smooth Festivalu, której największą gwiazdą będzie w tym roku legendarna Grace Jones. Reszta lineupu również wygląda interesująco: belgijscy mistrzowie popowej wersji triphopu Hooverphonic, indierockowy Razorlight oraz I Blame Coco, czyli zespół córki Stinga Coco Sumner. A do tego polskie odkrycie roku – Neo Retros oraz Brodka i Ania Dąbrowska. Warto więc wybrać się do Bydgoszczy. Oto wszystkie gwiazdy ARTPOP Festivalu...
 • Lady GaGa kopiuje cudzy styl? Wokalistka łudząco podobna do Grace Jones. Źródło: The Sun
  Jej - wydawałoby się - awangardowy i niepowtarzalny styl wzbudza fascynację i inspiruje rzesze naśladowniczek. Czyżby jednak sama Lady GaGa była zaledwie cudzą kopią? O kradzież cudzego stylu oskarżają ją inne divy. Zobacz!
 • Grace Jones największą gwiazdą ARTPOP Festival
  30 lipca w Parku Kultury Myślęcinek w Bydgoszczy odbędzie się ARTPOP Festival. Znamy szczegółowy harmonogram imprezy.
 • Grace Jones z siłą dubowego huraganu
  Charyzmatyczna gwiazda ARTPOP Festival Złote Przeboje skończyła pracę nad nową płytą. Longplay otrzymał tytuł "Hurricane Dub" i stanowi wariację poprzedniego albumu gwiazdy "Hurricane".
 • Nie będzie Amy Winehouse, będzie Grace Jones!
  Legendarna Grace Jones, charyzmatyczna i piękna wokalistka i performerka wystąpi podczas ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011.