• Jessica Chastain gra, Guillermo del Toro produkuje
  Bohaterką horroru "Mama" jest kobieta, która przygarnia pod swój dach dwie dziewczynki znalezione w lesie. Maluchy nie wiedzą, że ich przyszywana matka zamierza wykorzystać je do odzyskania własnych, zmarłych dzieci. W roli głównej występuje Jessica Chastain. Za podstawę dzieła posłużyła krótkometrażówka Andresa Muschiettiego, "Mamá". Reżyser stanął także za kamerą pełnometrażowego obrazu. Producentem wykonawczym jest Guillermo del Toro.
 • Reżyser Guillermo del Toro stanie we współpracy z HBO, stworzy nowy serial, będący telewizyjną adaptacją powieści Corinne May Botz "Nutshell Studies".
 • Animowana "Piękna i bestia"
  Serial "Piękna i bestia" doczeka się nowej wersji. Nie chodzi jednak o wersję animowaną.
 • Nie bój się ciemności
  Każde dziecko wierzy, że w ciemności kryje się coś strasznego. Jednak w przypadku 9-letniej Sally (Bailee Madison) nie jest to tylko przywidzenie. Dziewczynka odkrywa w piwnicy starej posiadłości, do której wprowadza się z ojcem (Guy Pearce) i macochą (Katie Holmes), drzemiące pradawne zło. "Nie bój się ciemności" to remake amerykańskiego horroru z lat 70., który swoim producenckim nazwiskiem firmuje mistrz straszenia Guillermo del Toro. Okrutna baśń o nawiedzonym domostwie już w polskich kinach.
 • Katie Holmes
  Po przeczytaniu scenariusza do horroru Guillermo del Toro "Nie bój się ciemności" Katie Holmes przez jakiś czas spała przy zapalonym świetle.
 • Hellboya już więcej nie zobaczymy
  Fanów ekranizacji komiksu o przygodach Hellboya nie ucieszy zapewne fakt, iż reżyser dwóch filmów z serii, Guillermo Del Toro, nie zamierza stanąć za kamerą trzeciego.
 • Gwiazda "Sierocińca" Belen Rueda w horrorze "Oczy Julii"
  Dystrybutor próbuje skusić widzów popularnością hiszpańskiego horroru i nazwiskiem Guillerma del Toro, ale tym razem znakomity reżyser pełni wyłącznie funkcję producenta. "Oczy Julii" zaś dowodzą, że iberyjskie kino grozy jest mocno przeceniane.